مرمریت دهبید به عنوان یکی از با ارزش ترین و سنگ های مرمریت لوکس در ایران به شمار می آید. این سنگ از معادن شیراز استخراج می شود و بیشترین تولید آن نیز در استان اصفهان صورت می گیرد. از جمله خصوصیات آن می توان به استقامت و استحکام بالا، طرح های خاص، جذب آب پایین و همچنین صیقل پذیری فوق العاده آن اشاره کرد. از جمله کاربرد مرمریت دهبید می توان به کاربرد در فضای داخلی ساختمان از قبیل کف، راه پله، حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه اشاره کرد. سنگ دهبید به عنوان یکی از سنگ های لوکس ایرانی به شمار می آید و به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده در پروژه های لاکچری بوده و اغلب از آن به عنوام مرمریت روشن یا کرم استخوانی نام می برند.

قیمت مرمریت دهبید شیراز

دهبید به صورت اسلب، پلاک و تایل مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد و قیمت مرمریت دهبید مشابه سایر سنگ های مرمریت به پارامترهای متعددی چون ابعاد، ضخامت، سورت بندی و رنگ و از همه مهمتر، نام معدن بستگی دارد. از جمله معادن مطرح مرمریت دهبید می توان به دهبیدهای شایان، آرین و زارع اشاره کرد. گروه سنگ نمادین آمادگی خدمات رسانی در زمینه مشاوره و خرید و فروش انواع مرمریت دهبید در شهرهای تهران، اصفهان و ... را دارا می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. آنالیز سنگ دهبید عبارت است از :

  • میزان وزن مخصوص :1275
  • میزان تخلخل:1.02
  • میزان مقاومت سایشی:2.8
  • میزان مقاومت فشاری:2.69
  • میزان جذب آب:0.8

انواع سنگ دهبید در تهران و اصفهان

اگر به دسته بندی سنگ دهبید توجه داشته باشید، قطعا متوجه این موضوع خواهید شد که عمدتا این تنوع بر اساس برند معادن آن ها مطرح می شود. ما نیز در این بخش سعی کرده ایم تا حدودی تمامی برندهای فعال دهبید را از نظر نام معادن مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و شما در بخش زیر می توانید به صورت کامل با آن ها اشنا شوید. یکی از فاکتورهای اساسی در هنگام خرید این مرمریت، داشتن شناخت کافی از تمامی سورت ها و برندهای آن در بازار است تا بدین وسیله به انتخاب بهترین گزینه بپردازید. همانطور که اشاره شد این مرمریت جز سنگ های لوکس و لاکچری است و در اکثر ساختمان لاکچری تهران و اصفهان از آن استفاده میشود و به همین دلیل حجم تقاضا جهت خرید این مرمریت در این شهرها و به خصوص تهران بیشتر است.

اسلب مرمریت دهبید
قیمت : تماس بگیرید
مرمریت دهبید احرار
قیمت : تماس بگیرید
مرمریت دهبید حسن آباد
قیمت : تماس بگیرید
سنگ مرمریت دهبید شایان
قیمت : تماس بگیرید
سنگ مرمریت دهبید آرین
قیمت : تماس بگیرید
مرمریت دهبید زارع
قیمت : تماس بگیرید
سنگ مرمریت دهبید انگورک
قیمت : تماس بگیرید

مشاوره رایگان : 
09133152501