یکی دیگر از انواع سنگ های ساختمانی ، سنگ تراورتن می باشد که مشخصه های آن می توان به وجود حفره ها و تخلخل های موجود بر روی سطح آن اشاره کرد و همچنین از دیگر مشخصه های آن نیز تنوع رنگ آن است که می توان به انواع رنگ کرم ، سفید ، شکلاتی ، سیلور ، قرمز و... اشاره کرد . 
به دلیل وجود حفره های موجود بر سطح آن موجب شده تا ملات را به خوبی جذب و استحکام بالایی در نما برخوردار گردد و از آن به عنوان یکی از گزینه های اصلی جهت استفاده در پوشش نماهای ساختمان با ارتفاع بالا گردد . سنگ تراورتن به صورت موج دار و بی موج در ابعاد پلاک ، تایل و اسلب مورد فرآوری قرار می گیرد که در ایران بیشتر از سایز پلاک آن با عرض 40 سانتی متر بیشتر از سایر ابعاد استفاده می گردد . 
قیمت سنگ تراورتن
قیمت سنگ تراورتن مشابه سایر سنگ های ساختمانی به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین به ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری ، رنگ و سورت بندی آن اشاره کرد . شرکت سنگ نمادین واقع در استان اصفهان به خرید و فروش انواع سنگ تراورتن در شهرهای اصفهان ، تهران ، شیراز ، اهواز و سایرشهرهای ایران می پردازد و  شما می توانید جهت دریافت قیمت انواع سنگ تراورتن باما در تماس باشید . 
 

مشاوره رایگان : 
09133152501