انواع گرانیت زاهدان

یکی در یگر از سنگ‌های گرانیت ایران که به عنوان گرانیت زاهدان شناخته می‌شود. این نوع سنگ به عنوان یکی از گرانیت‌های روشن در ایران به شمار می‌رود و طرح و نقش آن  به صورت گل پنبه ای و دارای دانه‌های سفید رنگ که به صورت مرتبط در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این نوع از نظر سطحی یکنواخت بوده و با نگاه در آن متوجه دانه‌های مشکی رنگ آن خواهید شد.

گرانیت سفید زاهدان

گرانیت زاهدان دارای تنوع محدود رنگ می‌باشد که یکی از سورت‌های برند بازار از این محصول گرانیت سفید زاهدان بوده که یکی از خصوصیات آن می‌توان به ساب پذیری این  محصول اشاره داشت. از نظر کاربردی نیز این نوع بازه رنگ در داخل و نمای بیرون ساختمان مورد استفاده می‌باشد و در بخش هایی چون راه پله و همچنین یکی از بخش‌های پر کاربرد دیگر آن می‌توان به کابینت داخل آشپزخانه اشاره داشت.

سنگ گرانیت سفید زاهدان

 

گرانیت هلویی زاهدان

دیگر بازه رنگی که برای این نوع گرانیت وجود دارد را زمینه رنگ هلویی می باشد و از آن با برند گرانیت هلویی زاهدان نیز نام برده می شود. از این رنگ با توجه به شباهتی که از نظر رنگ به هلویی نهبندان دارد و همچنین با توجه به بازه قیمت مناسب تر، موجب شده تا به نسبت از استقبال بالاتری برخوردار باشد. این نوع سورت نیز در ابعاد اسلب، کابینت و پلاک مورد فرآوری قرار می گیرد. 

گرانیت طوسی زاهدان

بازه رنگی دیگر این نوع گرانیت و برند آن گرانیت طوسی زاهدان می‌باشد. همانطور که از نام آن مشخص می‌باشد این نوع سنگ دارای زمینه رنگی طوسی بوده و از نظر کاربردی نیز در بخش‌های داخلی ساختمان و بیرون ساختمان و همچنین راه پله و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت گرانیت زاهدان

جهت دریافت بازه قیمتی این نوع سنگ می‌توانید با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند گردید. قیمت این نوع سنگ مانند سایر سنگ‌های ساختمانی به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که عبارت اند از کیفیت فرآوری، بازه رنگ و ابعاد و به نسبت می‌توان برای ابعاد این مورد را در نظر گرفت که ابعادی چون اسلب از بازه قیمتی بالاتری نسبت به ابعاد تایل و پلاک برخوردار بوده و به همین نسبت بازه رنگ و سورت بندی و کیفیت نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار می‌باشد.

جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید. باید در نظر داشت فروش این نوع محصول بیشتر با توجه به تولید آن در اصفهان، در این استان انجام می‌گیرد که گروه سنگ نمادین با توجه به داشتن دفاتر فعال آمادگی خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی را دارد.

مشاوره رایگان : 
09133152501