سنگ مرمریت لاشتر از خانواده سنگ‌های مرمریت بوده و از نظر نوع کاربرد بر خلاف سایر سنگ‌های ساختمانی که نباید در نمای بیرون ساختمان استفاده گردد، این نوع سنگ به صورت گسترده در نمای بیرون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ لاشتر دارای جذب آبی بسیار پایین بوده و همچنین از نظر مقاومتی جز سنگ‌های با مقاومت بالا به شمار می‌آید. جهت دریافت لیست قیمت با شماره 09133152501 تماس بگیرید.

قیمت مرمریت لاشتر

بازه قیمت این نوع مرمریت به پارامترهای متنوعی وابسته می‌باشد. این پارامترها عبارت اند از بازه رنگ، ضخامت، ابعاد و سورت و نوع فرآوری محصول که باید از نظر ابعاد این رابطه را مطرح کرد که هر آنچه ابعاد به سمت بزرگتر تمایل داشته باشد از نظر قیمتی نیز با افزایش قیمت مواجه خواهد بود. جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

لیست قیمت مرمریت لاشتر در ابعاد اسلب

 

مرمریت مشکی و طوسی لاشتر

مرمریت لاشتر پس از فرآوری و ساب خوردن دارای بازه رنگی مایل به طوسی و مشکی خواهد شد که به نوعی به آن مرمریت طوسی لاشتر و مرمریت مشکی لاشتر نیز گفته می‌شود. بیشترین بازی را در مواقع خواهد یافت که به صورت ساب خورده فرآوری گردد و در ابعادی چون اسلب لاشتر این مورد را به خوبی نشان می‌دهد. از نظر کاربری این نوع مرمریت جز دسته معدود سنگ های ساختمانی که هم قابلیت استفاده در نمای داخل و نمای بیرون ساختمان دارد. از جمله کاربری های آن می توان به استفاده در کف ساختمان، بدنه ساختمان، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد. 

سنگ تیشه ای لاشتر

این نوع سنگ به چندین نوع مورد فرآوری قرار می‌گیرد. یکی از مواردی که در شروع کار مطرح شدن این نوع مرمریت همراه شد و در حال حاضر نیز به صورت انبوه از این نوع فرآوری آن استفاده می‌شود، مرمریت لاشتر تیشه ای است که به دو صورت دستی و همچنین با دستگاه  صورت خواهد گرفت. علت این مورد به دلیل زیبایی و همچنین عدم لغزندگی در مواردی که از آن در کف اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معدن سنگ لاشتر

اگر شما نیز به دنبال سرچشمه این محصول می‌باشید می‌توانید آن را در استان اصفهان بیابید. معادن آن در 35 تا 40 کیلومتری جنوب شهر اصفهان واقع شده و همین مورد موجب شده تا بیشترین متراژ تولیدی آن نیز در استان اصفهان صورت گیرد. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از بخش تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

مرمریت لاشتر تیشه ای
قیمت : تماس بگیرید
مرمریت لاشتر 30*60
قیمت : تماس بگیرید
پله مرمریت لاشتر
قیمت : تماس بگیرید
سنگ اسلب لاشتر
قیمت : تماس بگیرید

مشاوره رایگان : 
09133152501