سنگ مرمریت مشکی نجف آباد به عنوان یکی از سنگ‌های برند از دسته مرمریت‌های مشکی در ایران مطرح می‌باشد. این نوع مرمریت دارای زمینه تیره رنگ و بر روی آن نیز خطوط سفید رنگ قرار گرفته است. این نوع سنگ برای معماران به عنوان سنگی با زمینه رنگی یکدست مطرح می‌باشد. از خصوصیات آن می‌توان به مقاومت بالا و جذب پایین آب آن اشاره داشت.

قیمت مرمریت مشکی نجف آباد

قیمت گذاری آن به پارامترهای متنوعی وابستگی دارد. قیمت مرمریت مشکی نجف آباد به پارامترهایی چون ضخامت و ابعاد وابسته بوده و به نوعی با افزایش هر کدام از آن‌ها با افزایش قیمت مواجه خواهیم بود. این نوع مرمریت نیز دارای سورت بندی بوده که به همین روال یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر روی قیمت سورت بندی آن می‌باشد.

کاربرد سنگ مرمریت مشکی نجف آباد

اگر شما به دنبال این هستید که از این نوع مرمریت در ساختمان خود استفاده کنید، می‌توانید در بخش هایی چون کف لابی، بخش هایی از آسانسور، ترکیبی در داخل راه پله و حتی در بدنه داخلی ساختمان از آن استفاده  کنید.
قیمت سنگ اسلب مرمریت مشکی نجف آباد
 

معدن مرمریت مشکی نجف آباد

اگر به دنبال سرچشمه این نوع مرمریت مشکی می‌باشید می‌توانید معادن آن را در استان اصفهان و در حوالی شهرستان نجف آباد یابید. به همین روال با توجه به نزدیکی کارخانه‌های اطراف آن، این محصول به صورت گسترده در کارخانه‌های استان اصفهان مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد.

خرید و فروش مرمریت مشکی نجف آباد

اگر به دنبال خرید این محصول می‌باشید باید به این مورد اشاره داشت که با توجه به نزدیکی معادن آن به واحدهای تولیدی این استان، این محصول به صورت انبوه در این منطقه مورد تولید و فرآوری قرار گرفته است. سنگ نمادین با توجه به داشتن دفاتر فعال در استان‌های اصفهان و تهران آمادگی خدمات رسانی در رمینه خرید و فروش این محصول به شما مشتریان گرامی می‌باشد.

مشاوره رایگان : 
09133152501