سنگ‌های مرمریت با توجه به کاربری که در فضای داخلی ساختمان دارند و همچنین کاربرد زیاد سنگ در فضای داخلی ساختمان موجب شده تا تقاضا برای خرید آن‌ها نسبت به سایر سنگ‌های ساختمانی موجود در بازار بیشتر باشد و همین مورد موجب شده تا انتخاب بهترین سنگ مرمریت به عنوان یک چالش برای خریداران مطرح باشد. از بهترین برندهای موجود از مرمریت در بازار عبارت اند از:

  • مرمریت هرسین
  • مرمریت دهبید
  • مرمریت لاشتر
  • مرمریت چهرک

انتخاب بهترین سنگ مرمریت در اصفهان

در استان اصفهان بیش از 3 شهرک صنعتی تخصصی تولید سنگ ساختمانی وجود دارد که بیش از 60 درصد تولیدات آن‌ها انواع مرمریت بوده و همین موضوع موجب گردیده تا بهترین سنگ مرمریت در اصفهان به عنوان یکی از کلمات پرجستجو باشد. از برندهایی که در بخش ابتدایی نام بردیم تنها سنگ لاشتر است که معدن آن در اصفهان قرار دارد و از آن با برند مرمریت لاشتر اصفهان نیز نام برده می‌شود. سنگ هرسین معادن اش در کرمانشاه قرار دارد اما در این استان تولید می‌شود. مرمریت دهبید نیز به یکی از لاکچری‌ترین سنگ‌های مرمریت در بازار است که معادن آن در شیراز قرار گرفته و شما به آسانی می‌توانید به تهیه مرمریت دهبید در اصفهان بپردازید. سنگ چهرک نیز معادن آن در یزد قرار گرفته و این برند نیز عمده تولیداش در اصفهان صورت می‌گیرد.

همواره در انتخاب سنگ مرمریت برای ساختمان به چندین فاکتور توجه ویژه ای داشته باشید. ابتدا قبل از خرید معین کنید که برای کدام بخش از ساختمان قصد استفاده دارید.برای نمونه شما قصد دارید از آن در راه پله استفاده کنید،باید به فاکتور مقاومت در برابر سایش توجه .یژه داشته باشید. در مرحله بعد به رنگی که برای طراحی فضای مربوطه انتخاب کرده اید نیز توجه داشته باشید زیرا اگر شما قصد دارید فضایی روشن و با رنگ سفید ایجاد کنید نمی‌توانید از مرمریت لاشتر استفاده کنید.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09133152501

آدرس : اصفهان -شهرک صنعتی محمودآباد-مابين خ ١٨ و ٢٠

  • شماره تماس : 0913-315-2501
  • ایمیل : info@nemadinstone.ir