تنوع سنگ‌های ساختمانی از نظر نوع و معادن موجب شده تا بازه‌های قیمتی متعددی نیز وجود داشته باشد و همین مورد موجب گردیده تا کلمه سنگ ارزان قیمت جز پر جستجوترین کلمات مرتبط سنگ ساختمانی باشد. سنگ‌های ساختمانی بر اساس نوع کاربری که دارند،دسته بندی می‌شوند و در این بخش هدف ما نمای بیرون،راه پله و کف پارکینگ است،پس تا انتها با ما همراه باشید.

دسته بندی سنگ‌های ارزان قیمت

همانطور که اشاره کردیم، ما دسته بندی را بر اساس نوع کاربری انجام می‌دهیم و البته قبل از پرداختن به این لیست،بهتر است شما را با تنوع سنگ‌های ساختمانی موجود در بازار آشنا کنیم که در این بین می‌توان به مرمریت،تراورتن،گرانیت و مرمر اشاره کرد. لیست نام برده به شرح زیر است:

انتخاب سنگ ارزان قیمت برای راه پله

پیشنهاد ما به شما،انتخاب بهترین سنگ برای راه پله است اما اگر بنا بر شرایط کارفرما یا مقدار بودجه ای که در نظر گرفته اید،می توانید سنگ‌های با قیمت مناسب و کیفیت بالا را نیز برای راه پله ساختمان خود استفاده کنید که در این بین می‌توان به مرمریت اداوی اشاره کرد اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که به گرانیت مشکی تویسرکان نیز توجه ویژه ای داشته باشید. به صورت خلاصه برندهای مرمریت اداوی ،آباده و گرانیت مروارید مشهد را می‌توانید به عنوان سنگ پله ارزان در بازار انتخاب کنید.

انتخاب سنگ ارزان قیمت برای پارکینگ

همواره انتخاب سنگ کف پارکینگ یک مسئله چالش برانگیز برای خریداران بوده و در این بخش نیز ما گرانیت تویسرکان را به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین سنگ‌های ساختمانی به شما پیشنهاد می‌کنیم اما اگر به دنبال سنگ پله ارزان قیمت هستید می‌توانید از گرانیت مروارید مشهد ،مرمریت اداوی ،آباده و چینی نیریز استفاده کنید.جهت دریافت لیست قیمت خرید،با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09133152501

آدرس : اصفهان -شهرک صنعتی محمودآباد-مابين خ ١٨ و ٢٠

  • شماره تماس : 0913-315-2501
  • ایمیل : info@nemadinstone.ir